теlefon
0530 694 18 58
E-mail
info@cakirtraktor.com.tr
Çakır Traktör
» Hakkımızda

Hakkımızda

1942 yılında Kastamonu Sanat Okulunu bitirip doğum yeri Çorum'a dönen rahmetli babam Rahmi Çakır , belli süre değişik işlerde çalışmış ve 1950 yılında oto tamirciliğine başlamış.1953 yılında Çorum Satış Bayiliği tarafından gazlı Ferguson servisine atanmıştır. Bilgi ve becerilerini daha da arttırmak için 1963 yılında Uzel Makine A.Ş Fabrikasında MF kurslarına katılarak belge almıştır. Gelişmeye ve yeniliklere çok önem veren babam sıfırdan başlattığı işini ileri safhalara getirmiştir.

Ben Hüseyin Çakır, 1951 yılında Çorum'da doğdum, ilkokulu bitirdikten sonra çok sevdiğim traktör tamirciliğine , babamın yanında 1965 yılında birfiil çırak olarak başladım. İşimde en iyisini yapmak ve başarmak tek isteğimdi. 1971 yılında askerlik görevimi bitirdim.MF traktörlerinin yöremizde çoğaldığını görünce , rahmetli babama bir konuşmamız esnasında, Artık tek tip bir servis olmamız ve MF traktörlerinden başka diğer markaları tamir etmememiz gerektiğini söyledim.

Servis elemanları atölyemize ilave olarak 1974 yılında torna atölyesi, 1976 yılında yedek parça mağzasını açtım. 1977 yılında bölge servisleri elemanları arasında açılan Teknisyenlik yarışmasında birinci seçildim . Her bölgeden seçilen birincilerle gittiğimiz Londra'da da MF Teknisyenliği yarışmalarında bilgi ve beceri düzeyinde birinci seçilerek ödül aldım. 1986 Yılında Osmancık MF bâyiliği, 1995yılında da Çorum MF bâyiliğini aldık .Massey ferguson'a dah iyi koşullarda hizmet verebilmek için 900 merekarelik plazamı (Satış servis yedek parça II.El Tarım mak.) 1994 yılında hizmete açtım.Çiftçiden kazadığmiziı yine çiftçiye dönük yatırımlar yaparak bugünlere geldik.1996 Yılında Traktör kaporta aksamı ve çamurluk imlatı yapmak üzere ÇAMSAN makineyi üretime geçirdik 1998 Yılıda Damızlık sığırcılıkta Simental ırkı odaklı Hansel gıda işletmemizi kurduk. Türkiyede Simental Irkında sektör bazında 3. sırada yer almaktadır.

Yatırımlarımı hep üretimden yana yaptım ,yeni işyerleri açtım , yeni imaltlara başladım, yeni kurulan fabrikalarda kurucu üyü olarak ortak oldum
İstahdim yaratmak , ürtim yapmak, iş imkanları yaratmak benim için gurur verici onur kaynağıdır.
Сначала зайдите на смотреть фильмы, а потом обязательно зайдите посмотрите фильмы онлайн это стоит того
up